Sztukateria wewnętrzna gipsowa

Sztukateria wewnętrzna gipsowa

Sztukateria wewnętrzna oferowana przez naszą firmę to produkty najwyższej jakości. Jest łatwa w montażu i można ją stosować na wiele różnych sposobów. Dzięki sztukaterii wewnętrznej pomieszczenia nabiorą charakteru i staną się bardziej eleganckie. Sztukateria w dzisiejszych czasach przeżywa prawdziwy renesans i jest chętnie wybiera na przez właścicieli różnego typu mieszkań i domów. Nie ważne, czy Twoje lokum urządzone jest w klasycznym stylu czy w charakterze bardziej modernistycznym.

Sztukateria to jeden z tych elementów wystroju wnętrza, który nigdy nie wychodzi z mody.
Listwy zdobione

Listwy zdobione

Listwy dekoracyjne sufitowe zapewniają świetną aranżację górnej części ściany w miejscu jej łączenia z sufitem. Listwy ozdobne sufitowe to również świetny sposób na ukrycie niedoskonałości ściany lub sufitu. Zapewniają one również doskonałą izolację akustyczną i termiczną.

Listwy zdobione
Listwy gładkie

Listwy gładkie

Listwy dekoracyjne sufitowe - listwy gładkie jedynie z delikatnym profilem lub całkiem gładkie. Dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza. Listwy dekoracyjne sufitowe to świetny sposób na uzupełnienie aranżacji wnętrza.

Listwy gładkie
Rozety

Rozety

Rozeta to ozdoba, która nada Twojemu wnętrzu unikatowego charakteru. Jest to element wystroju, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Rozeta może być używana jako niezależny element dekoracyjny sufitu lub jako ozdoba oprawy oświetleniowej. Wybierz rozetę, która odzwierciedli Twój styl i ciesz się unikatowym wnętrzem.

Rozety
Fasety sufitowe

Fasety sufitowe

Fasety gładkie i ozdobne.

Fasety sufitowe

Sztukateria wewnętrzna

Sztukateria wewnętrzna, czyli prosty i skuteczny sposób na zaaranżowanie wnętrza z charakterem i klasą.

Przedstawiamy Państwu szeroki wybór elementów sztukaterii wewnętrznej gipsowej, na który składają się listwy ozdobne, listwy gładkie, rozety oraz fasety sufitowe. Niezależnie od tego, jaki efekt zamierzają Państwo uzyskać, z pewnością znajdziecie sztukaterię ozdobną, która idealnie dopełni wnętrza Waszych pomieszczeń.

 

Sztukateria wewnętrzna – jak dobrać do wnętrza?

Możemy dobrać sztukaterię ozdobną do wnętrz klasycznych, bardzo eleganckich, która znakomicie będzie korespondować z masywnymi antycznymi meblami, bogatymi żyrandolami. Sztukateria wewnętrzna ozdobna świetnie też sprawdzi się przy lekkim wystroju, bardzo eleganckim, a nawet w zestawieniu z elementami secesyjnymi – w tym wypadku szczególnie polecają się rozety.

Zamontowanie sztukaterii gipsowej naściennej nada wnętrzu dodatkowo elegancji i pałacowego blichtru.

Oczywiście, jeżeli skłaniamy się ku stylowi nowoczesnemu, ascetycznemu, a nawet skandynawskiemu, nie musimy rezygnować ze sztukaterii do wnętrz – tutaj najlepiej sprawdzą się gładkie elementy sztukaterii gipsowej – listwy gładkie oraz fasety gładkie, warto nawet pokusić się o rozetę, która może stać się kropką nad „i” w Państwa nowoczesnym wnętrzu.

Istnieje też możliwość tworzenia za pomocą sztukaterii wewnętrznej gipsowej niezależnych elementów dekoracyjnych, które np. mogą dodać wnętrzu modernistycznego sznytu, lub ozdobić wnętrze rustykalnym wzorem. W zależności od potrzeb – dociążyć lub nadać lekkości pomieszczeniu.

Sztukaterie gipsowe to jednak nie tylko sposób na ozdobienie wnętrza. Znakomicie sprawdzi się do maskowania nierówności i niedoskonałości ścian, lub krzywizn w łączeniu sufitu ze ścianą. Świetnie zakrywają wszelkie nierówności i niedoskonałości konstrukcyjne.

Sztukaterię z gipsu możemy też wykorzystać do umieszczenia pod nią listw ledowych. Taki zabieg daje niesamowity efekt, zmienia przestrzeń i klimat pomieszczenia.

 

Rodzaje sztukaterii wewnętrznej

Dla dopełnienia aranżacji wnętrza istnieje wiele możliwości użycia elementów sztukaterii gipsowych.

Do dyspozycji mamy szeroki wachlarz listew ornamentacyjnych, które sprawdzą się pod sufitem, na ścianach, wokół drzwi, lub jako dopełnienie dla ramy obrazu.

Listwy gładkie świetnie pasują do wystroju korytarzy, sypialni, czy gabinetów, stanowią też dopełnienie nowoczesnych wnętrz. Ich elegancki minimalizm doda klasy każdemu pomieszczeniu.

Rozeta to element sztukaterii gipsowej, która samodzielnie zdobi sufit lub stanowi oprawę dla żyrandola.

Fasety, podobnie jak listwy, dostępne są w wersjach ozdobnych oraz gładkich. Są to elementy sztukaterii wewnętrznej, które łączą sufit ze ścianą. Dzięki nim możemy nie tylko fantastycznie ozdobić wnętrze, ale też zamaskować nierówności.

 

Sztukateria wewnętrzna gipsowa- sposób na wystrój wnętrza!

Niezależnie od tego, w jakim stylu chcemy się poruszać, sztukaterie gipsowe dają nam możliwość nadania charakteru wnętrzom. Sztukateria do wnętrz podkreśla i uwypukla elementy, na których nam zależy. Rozeta świetnie podkreśli urodę żyrandola, listwy naścienne mogą stać się ramą dla obrazu, lub zaznaczyć okna, drzwi, wypełnić przestrzeń w elegancki sposób. Pole do działania jest tutaj ogromne, dlatego warto rozważyć sztukaterię do wnętrz.

 

Cena sztukaterii wewnętrznej

Cena sztukaterii wewnętrznej zależy od wielu czynników – od metrażu, ale też od tego, na jakie konkretnie elementy Państwo się zdecydujecie. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić wszystkie szczegóły i dobrać sztukaterię do wnętrz w odpowiednim dla Państwa przedziale cenowym.